Orange Team Gdynia - Chłopcy z Ferajny 4:11 (3:4)

Orange: Mateusz Łydka, Mateusz Ciechanowski, Kamil Okrój-2
Chłopcy: Arkadiusz Czaja, Przemek Paliga-2, Mariusz Kwidziński-2, Mateusz Dettlaf-6
Zawodnik meczu: Mateusz Dettlaf (Chłopcy z Ferajny)

Był to pojedynek 1 drużyny w tabeli z 3 zespołem od końca. Jednak ku zdziwieniu, od samego początku spotkania Orange Team dotrzymywał kroku rywalowi, co potwierdzało prowadzenie zaledwie jedną bramką do przerwy ,,Ferajny''. Druga połowa to już zupełnie inny kawałek chleba. Chłopcy z Ferajny pokazali jak na przodownika ligi przystało, że potrafią grać nawet bez swojego najlepszego strzelca Arka Byczkowskiego. Jego rolę przejął dziś Mateusz Dettlaf, który strzelił 6 bramek w spotkaniu. Ogólnie ta część gry zakończyła się wynikiem 7:1 dla Chłopców z Ferajny, dzięki czemu coraz wygodniej rozsiadają się oni na fotelu lidera II ligi.