Trefl: Tomasz Czaplicki-4
Tawerna: Michał Molęda, Damian Miernik, Paweł Łączny-3
Żółte kartki: Damian Miernik, Tomasz Staszewski, Paweł Łączny (wszyscy Tawerna)
Zawodnik meczu: Paweł Łączny (Tawerna)

Jedni jak i drudzy za wszelką cenę chcieli wygrać ten mecz, bowiem ich aspiracje przed sezonowe były zdecydowanie większe niż zajmowane aktualnie miejsca w dole tabeli. Tym samym, w pierwszych 25 minutach obie ekipy nie odkryły się za bardzo, przez co zobaczyliśmy zaledwie po 1 golu z obu stron. Zaraz po przerwie zaczęły się jednak prawdziwe emocje! Błąd defensywy rywala wykorzystał Trefl i wyszedł tym samym na prowadzenie. Później nastąpiła wymiana po jednym szybkim ciosie i mieliśmy 3:2. Nie minęło kilka minut a Tawerna strzeliła 2 szybkie bramki, czym w końcu wyszła na prowadzenie. Kilka minut później dołożyła jeszcze jedno trafienie i wydawało się że 3 punkty są już niezagrożone. Wtedy ,,setkę'' zmarnował zawodnik czarno-pomarańczowych co zemściło się bardzo szybko. Ostatnie sekundy meczu były bardzo gorące, ale dla Trefla było już za mało czasu i to Tawerna w końcu zgarnia 3 punkty.