Młody JR Pogórze - PROMOTION-PL.COM 4:3 (2:1)

Młody JR: Artur Zieliński, Kamil Krzewiński-3
PROMOTION: Adrian Klimowicz, Arkadiusz Urbanik-2
Żółte kartki: Karol Olejniczak (Młody JR)
Czerwone kartki: Patryk Czabrowski (Młody JR)
Zawodnik meczu: Kamil Krzewiński (Młody JR)

Oba zespoły w ligowej tabeli przed spotkaniem dzieliło 12 punktów i chyba ten czynnik na tyle wystraszył ekipę PROMOTION, że bardzo szybko stracili dwa gole. Wtedy jednak nieco się otrząsnęli strzelając bramkę kontaktową. Jedni i drudzy jeszcze próbowali coś trafić, ale do przerwy mieliśmy wynik 2:1 dla młodzieży z Pogórza. Druga połowa właściwie niczego nie zmieniła, a JR cały czas trzymał rywala na 1-2 trafienia. w końcówce zrobiło się jednak gorąco, bowiem przy stanie 4:3 dla Młodych, jeden z nich dostał czerwoną kartkę, przez co musieli ostatnie minuty grać w osłabieniu. Na szczęście dla nich PROMOTION tego nie wykorzystało i drużyna w czarnych koszulkach dokłada kolejną cegiełkę w drodze do awansu.