Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb HG Solutions
6:9
(4:5)
herb Awaria
HG Solutions   Awaria

2018-03-15, 18:00

Czas spotkania: 50 min.

III liga
HG Solutions - Awaria 6:9 (4:5)

HG: Maciej Łuczywek, Aram Grigoryan, Michał Jasiński, Tomasz Czochór, Patryk Kurleto-2
Awaria: Przemek Śliwiński, Tomasz Federczyk, Dawid Gierach-2, Tomek Hoeft, Zbigniew Sadowski-3, Daniel Pieniawski
Zawodnik meczu: Dawid Gierach (Awaria)

Mecz który zaczął się w pełni pod dyktando chłopaków z HG, prowadzili grę a przede wszystkim wykorzystywali ją do strzelania bramek. Gdy 3-bramkowa przewaga wydawała się początkiem marszu po 3 punkty, w zaledwie kilka minut wszystko obróciło się o 180 stopni w wyniku czego Awaria nie tylko wyrównała, ale na przerwę schodziła z zapasem 1 gola! W drugiej odsłonie Solutions zupełnie nie przypominało zespołu z początku spotkania. Ich przeciwnicy wykorzystali tą sytuacje, dowodem czego były kolejne bramki i w ogólnym rozrachunku zwycięstwo.


Komentarzy [1]

autor: ~Seba 2018-03-19 14:26:08

avatar Błąd w strzelcach:)
3 - Zbigniew Sadowski
2 - Dawid Gierach
1 - Tomek Hoeft
1 - Daniel Pieniawski
1 - Tomek Federczyk
1 - Przemek Śliwiński

Pozdro


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

22

05-2018

wtorek

g.18.00 II Liga: Młody JR Pogórze - VGL Group

g.18.30 II Liga: Corona 1999 - Trefl

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - KP Grabówek (miejsce 9)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11) - DT City (miejsce 8)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Joga Bonito (miejsce 6)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - Dziki West (miejsce 4)

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Promil Gdynia

23

05-2018

środa

g.20.00 II Liga: Bastion - SPS Limonka

g.21.00 II Liga; ZIP Skład - Tawerna

g.18.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Gałgany

g.19.30 I Liga: FC Nankatsu - Sporting Orłowo

g.20.30 I Liga: Bracia - JNT

g.21.30 I Liga: Rukola - FC Babilon United

24

05-2018

czwartek

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: KP Grabówek (miejsce 9) - Enerpol Gdynia (miejsce 7)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Dziki West (miejsce 4)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - Joga Bonito (miejsce 6)

g.19.00 III Liga: Castorama - Alexander

25

05-2018

piątek

g.19.00 III Liga: SKM Gdynia - HG Solutions

g.20.00 III Liga: Dellner Components - Żółto-niebiescy

g.21.00 III Liga: Konkol Team - Bękarty

g.18.30 II Liga: Baza - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Prawie Jak Piłkarze

g.21.30 II Liga: Promil Gdynia - Studio Prime JBG

g.19.30 I Liga: Koneser Gdynia - Maximus24

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Awaria - Castorama

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - SKM Gdynia

g.21.00 III Liga: Śledzie - Ejsmond Club

g.20.30 I Liga: Salos Rumia - My Na Sianie

g.18.30 I Liga: FC Nankatsu - Nevada Gdynia

g.19.30 I Liga: Maximus24 - Latarnik Choczewo

g.21.30 I Liga: JNT - Bad Boys

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 777, wczoraj: 529
ogółem: 2 870 516

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - WIOSNA 18

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!