Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb HG Solutions
6:9
(4:5)
herb Awaria
HG Solutions   Awaria

2018-03-15, 18:00

Czas spotkania: 50 min.

III liga
HG Solutions - Awaria 6:9 (4:5)

HG: Maciej Łuczywek, Aram Grigoryan, Michał Jasiński, Tomasz Czochór, Patryk Kurleto-2
Awaria: Przemek Śliwiński, Tomasz Federczyk, Dawid Gierach-2, Tomek Hoeft, Zbigniew Sadowski-3, Daniel Pieniawski
Zawodnik meczu: Dawid Gierach (Awaria)

Mecz który zaczął się w pełni pod dyktando chłopaków z HG, prowadzili grę a przede wszystkim wykorzystywali ją do strzelania bramek. Gdy 3-bramkowa przewaga wydawała się początkiem marszu po 3 punkty, w zaledwie kilka minut wszystko obróciło się o 180 stopni w wyniku czego Awaria nie tylko wyrównała, ale na przerwę schodziła z zapasem 1 gola! W drugiej odsłonie Solutions zupełnie nie przypominało zespołu z początku spotkania. Ich przeciwnicy wykorzystali tą sytuacje, dowodem czego były kolejne bramki i w ogólnym rozrachunku zwycięstwo.


Komentarzy [1]

autor: ~Seba 2018-03-19 14:26:08

avatar Błąd w strzelcach:)
3 - Zbigniew Sadowski
2 - Dawid Gierach
1 - Tomek Hoeft
1 - Daniel Pieniawski
1 - Tomek Federczyk
1 - Przemek Śliwiński

Pozdro


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

g.21.30 I runda Pucharu NL6: Bękarty - FC Chylonia

g.19.30 I runda Pucharu NL6: KP Grabówek - SPS Limonka II

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 729, wczoraj: 903
ogółem: 2 979 521

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6