Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Konkol Team
11:1
(7:0)
herb Dellner Components
Konkol Team   Dellner Components

2018-03-12, 20:30

Czas spotkania: 50 min.

III liga
Konkol Team vs Dellner Components 11:1 (7:0)

Konkol Team: Łukasz Banaszczak, Marcin Taube-3, Patryk Waleczkowski-2, Patryk Konkol, Maciej Kruża-4
Dellner Components: Gracjan Hebel
Zawodnik meczu: Maciej Kruża ( Konkol Team )

Drugie zwycięstwo z rzędu zawodników Konkol Team. Od pierwszego gwizdka sędziego Łukasz Banaszczak razem z kolegami zdominowali to spotkanie strzelając aż 7 bramek w pierwszych 25 minutch.
Po zmianie stron Gracjan Hebel zaliczył honorowe trafienie dla Dellner Components ale to wszystko na co było stać dziś całą drużynę. Konkol Team dołożył jeszcze 4 trafienia i zgarnął pewne 3 punkty do ligowej tabeli.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - dmuchane.pl

g.20.00 III Liga: Invest Klima - HG Solutions

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Progress Team

g.19.30 I Liga; Nevada Gdynia - FC Nankatsu

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Bracia

g.21.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Rukola

21

08-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Sporting Orłowo

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Ejsmond Club

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Studio Prime JBG

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Bastion

g.20.30 Ekstraklasa: FC Babilon United - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - DT City

22

08-2018

środa

g.17.30 PUCHAR POLSKI: Nadmorska Liga 6 - Jaguar II Gdańsk

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Arex Gdynia

g.21.00 III Liga: Alexander - TRANS-NAUTA

g.20.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.21.30 I Liga: Baza - Chłopcy z Ferajny

23

08-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - PROMOTION 360*

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Śledzie

g.20.00 II Liga: JNT - Bękarty

g.21.00 II Liga: VGL Group - SKM Gdynia

g.19.30 Ekstraklasa: Rol Ryż - JR Pogórze

g.20.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - KP Grabówek

g.21.30 Ekstraklasa: FC Chylonia - Dziki West

24

08-2018

piątek

g.19.00 III Liga: SPS Limonka II - Rebels AiC

g.20.00 III Liga: Dellner Components - EPO

g.19.30 I Liga: ZIP Gdynia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: Koneser - Corona 1999

25

08-2018

sobota

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 172, wczoraj: 374
ogółem: 2 928 437

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6