Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Wybrzeże Klatki Schodowej
2:0
herb Dellner Components
Wybrzeże Klatki Schodowej   Dellner Components

2018-03-19, 20:00

Czas spotkania: 50 min.

III liga
Wybrzeże Klatki Schodowej - Dellner Components 2:0

Wybrzeże: Krzysztof Kwidziński-2
Dellner: 
Zawodnik meczu: 
Dawid Kotowski (Wybrzeże)

Spotkały się ze sobą dwie, bardzo zbliżone poziomem ekipy. Od początku gra przenosiła się cały czas z jednej strony boiska na drugie, ale strzały zawodników nie wpadały do bramek dzięki dobrze spisującym się bramkarzom. Wybrzeże było jednak w tym wszystkim drużyną bardziej zorganizowaną, co poskutkowało ,,wciśnięciem" przeciwnikowi dwóch bramek. W zupełności to wystarczyło, do zgarnięcia pełnej puli punktowej.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 287, wczoraj: 1079
ogółem: 2 977 196

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6