Ejsmond Club - Bękarty 2:2 (1:1)

Ejsmond Club: Igor Dawidowski, Mateusz Barański
Bękarty: Marcin Chudzik, Maciej Wałdowski
Zawodnik meczu: Maciej Wałdowski (Bękarty)

​Od początku spotkania przewaga w posiadaniu piłki po stronie Ejsmond Club. Niestety dla nich Bękarci bardzo dobrze przygotowali się w defensywie i uprzykrzali im grę. Strzelanie rozpoczęła ekipa Błażeja Nicińskiego, ale dosyć szybko nadziali się na kontrę. Przy ofensywnym ustawieniu Ejsmond Clubu, bordowi wykazali się sprytem i doprowadzili do remisu. Po zmianie stron koledzy Błażeja znowu strzelili bramkę ale chwilowe zmęczenie przez braki kadrowe spowodowało że Bękarci mieli swoje 5 minut. Po raz kolejny doprowadzili do remisu tym razem 2:2 ,a mieli nawet szanse wyjść na prowadzenie. W końcówce meczu resztki sił wykrzesali z siebie niebiescy stwarzając więcej sytuacji bramkowych, ale mądra gra w obronie Bękartów uchroniła zespół przed porażką w końcowych minutach.