Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Bękarty
4:5
(1:4)
herb Jastrzębie Gdynia
Bękarty   Jastrzębie Gdynia

2017-08-29, 19:30

Czas spotkania: 50 min.

Bramki:
BĘKARTY: Michał Abramowicz, Tomasz Kujawski
JASTRZĘBIE GDYNIA: Adrian Dworakowski, Henryk Partyka, Michał Jakubowski, Mateusz Borucki, Maciek Gałda

Zawodnik meczu: Tomasz Kujawski (Bękarty)

Składy:
BĘKARTY: Maciej Nowak - Michał Kościelski, Adrian Płotka, Dawid Smarzyński, Michał Polecki, Michał abramowicz, Tomasz Kujawski, Mateusz Rompski, Mikołaj Felski

JASTRZĘBIE GDYNIA: Adrian Dworakowski, Łukasz Wasilewski, Łukasz Małek, Łukasz Juszczyk, Henryk Partyka, Michał Jakubowski, kamil Kurowski, Waldek Kownacki, Mateusz Borucki, Jarosław Maksyśko, Maciej Gałda

 

Jastrzębi do przerwy prowadzili bezapelacyjnie różnicą 3 goli. Po zmianie stron Bękarty wzięły się do roboty, ale nie zdołali wyrównac stanu meczu. Przewaga z pierwszej połowy okazała się byc dla Jastrzębi kluczem do sukcesu.


Komentarzy [1]

autor: ~kibic 2017-08-30 07:05:35

avatar zawodnikiem meczu wybrany zawodnik z przegranej druzyny? hmm troche kontrowersyjne... wg mnie jako osoby ktora ogladala to z boku jak i moich kolegow to wyroznienie powinien dostac bramkarz druzyny jastrzebi.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

g.19.30 I Liga: Bad Boys - Casuals

g.20.30 I Liga: United - Dziki West

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Rukola

g.20.00 III Liga: ZIP Gdynia - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Bękarty - Plate Armur

24

10-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: WS Stumet - Alexander

g.19.00 II Liga: Tawerna - Drink Team

g.20.00 II Liga: Orange Team Gdynia - Salos Rumia

g.21.00 II Liga: Bastion Gdynia - Studio Prime JBG

g.18.00 III Liga: LENMAR - SKM Gdynia

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - FC Limonka

g.20.30 Ekstraklasa: DT City - Instalserwis Emeryci

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - FC Chylonia

25

10-2017

środa

g.19.00 III Liga: HG Solutions - Rebels AiC

g.20.00 III Liga: Młody JR Pogórze - Awaria

g.21.00 III Liga: Saturn Gdynia - TOMLEC

g.19.30 I Liga: My Na Sianie - Sporting Orłowo

g.20.30 III Liga: ZIP Gdynia - Plate Armur

g.21.30 Ekstraklasa: Enerpol Gdynia - Orion Gdynia

26

10-2017

czwartek

g.18.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z ferajny

g.19.00 II Liga: Bracia - PROMOTION-PL.COM

g.20.00 II Liga: Sealand Team - LUX TAP

g.21.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - EPO

g.18.30 III Liga: Trefl - Castorama Rumia

g.19.30 II Liga: Nevada Gdynia - KM PSP Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Obłuże - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa: JR Pogórze - Matematyczne Szanse

27

10-2017

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 219, wczoraj: 1057
ogółem: 2 735 472

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!