Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Saturn Gdynia
3:8
(1:4)
herb Trefl
Saturn Gdynia   Trefl

2017-08-30, 18:00

Czas spotkania: 50 min.

Bramki:
SATURN GDYNIA: Piotr Woźniak, Marcin Mikulski - 2, Igor Dawidowski
TREFL: Kamil Kątny - 2, Grzegorz Paluszewski, Dawid Wańczuk - 2, Tomasz Czaplicki, gol samobójczy

Zawodnik meczu: Dawid Wańczuk (Trefl)

Składy:
SATURN: Filip Ziemann - Piotr Woźniak, Marcin Garstka, Marcin Mikulski, Dawid Barczyński, Paweł Pańków, Igor Dawidowski, Maciej Mitros, Piotr Gościniak

TREFL: Grzegorz Paluszewski - Adam Zdrojewski, Kamil Kątny, Wojtek Dawidowski, Marcin Radek, Dawid Wańczuk, Tomasz Czaplicki, Kazimierz Wendt

 

Pierwsze dzisiejsze spotkanie nie przyniosło wiele emocji. Drużyna Trefla od początku do końca kontrolowała mecz, już do przerwy prowadząc 1:4. W drugiej części dorzucili kolejne 4 trafienia, tracąc tylko 2. Ostatecznie Trefl wygrał 3:8


Komentarzy [1]

autor: ~ja 2017-08-31 09:09:16

avatar Saturn gdynia strzelił 4 bramki.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

g.19.30 I Liga: Bad Boys - Casuals

g.20.30 I Liga: United - Dziki West

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Rukola

g.20.00 III Liga: ZIP Gdynia - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Bękarty - Plate Armur

24

10-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: WS Stumet - Alexander

g.19.00 II Liga: Tawerna - Drink Team

g.20.00 II Liga: Orange Team Gdynia - Salos Rumia

g.21.00 II Liga: Bastion Gdynia - Studio Prime JBG

g.18.00 III Liga: LENMAR - SKM Gdynia

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - FC Limonka

g.20.30 Ekstraklasa: DT City - Instalserwis Emeryci

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - FC Chylonia

25

10-2017

środa

g.19.00 III Liga: HG Solutions - Rebels AiC

g.20.00 III Liga: Młody JR Pogórze - Awaria

g.21.00 III Liga: Saturn Gdynia - TOMLEC

g.19.30 I Liga: My Na Sianie - Sporting Orłowo

g.20.30 III Liga: ZIP Gdynia - Plate Armur

g.21.30 Ekstraklasa: Enerpol Gdynia - Orion Gdynia

26

10-2017

czwartek

g.18.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z ferajny

g.19.00 II Liga: Bracia - PROMOTION-PL.COM

g.20.00 II Liga: Sealand Team - LUX TAP

g.21.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - EPO

g.18.30 III Liga: Trefl - Castorama Rumia

g.19.30 II Liga: Nevada Gdynia - KM PSP Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Obłuże - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa: JR Pogórze - Matematyczne Szanse

27

10-2017

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 273, wczoraj: 1057
ogółem: 2 735 526

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!