Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Młody JR Pogórze
9:4
(4:1)
herb HG Solutions
Młody JR Pogórze   HG Solutions

2017-08-30, 18:30

Czas spotkania: 50 min.

Bramki:
MŁODY JR POGÓRZE: Mateusz Taratuj - 2, Patryk Czabrowski - 2, Artur Zieliński, Krzysztof Pochylski, Oskar Wawrzyniak, Kuba Dąbkowski, Michał Trocki
HG SOLUTIONS: Patryk Kurleto, maciej Łuczkiewicz, Daniel Wójcik

Zawodnik meczu: Mateusz Taratuj

Składy:
MŁODY JR POGÓRZE: Mateusz taratuj, Patryk Czabrowski, Kamil Krzewiński, Artur Zieliński, Krysztof Pochylski, Oskar Wawrzyniak, Kuba Dąbkowski, Michał Trocki, Patryk Kaczyński

HG SOLUTIONS: Arkadiusz Polak, Mateusz Rycerz, Tomasz Czachor, Patryk Kurleto, Michał Jasiński, Mateusz Franczak, Krzysztof Szyngwelski, Maciej Łuczkiewicz, Patryk Kacprzycki, Jacek Tarnecki, Daniel Wójcik

 

Minimalne zwycięstwo w 1. kolejce Młodego JR Pogórze nie było przypadkiem. Młodzież pod wodzą Janusza Rodziewicza tym razem wygrała zdecydowanie bardziej przekonująco. Do przerwy prowadzili równicą 3 bramek, by po zmianie stron powiększyc przewagę, ostatecznie zwyciężąjąc 9:4.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

g.19.30 I Liga: Bad Boys - Casuals

g.20.30 I Liga: United - Dziki West

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Rukola

g.20.00 III Liga: ZIP Gdynia - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Bękarty - Plate Armur

24

10-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: WS Stumet - Alexander

g.19.00 II Liga: Tawerna - Drink Team

g.20.00 II Liga: Orange Team Gdynia - Salos Rumia

g.21.00 II Liga: Bastion Gdynia - Studio Prime JBG

g.18.00 III Liga: LENMAR - SKM Gdynia

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - FC Limonka

g.20.30 Ekstraklasa: DT City - Instalserwis Emeryci

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - FC Chylonia

25

10-2017

środa

g.19.00 III Liga: HG Solutions - Rebels AiC

g.20.00 III Liga: Młody JR Pogórze - Awaria

g.21.00 III Liga: Saturn Gdynia - TOMLEC

g.19.30 I Liga: My Na Sianie - Sporting Orłowo

g.20.30 III Liga: ZIP Gdynia - Plate Armur

g.21.30 Ekstraklasa: Enerpol Gdynia - Orion Gdynia

26

10-2017

czwartek

g.18.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z ferajny

g.19.00 II Liga: Bracia - PROMOTION-PL.COM

g.20.00 II Liga: Sealand Team - LUX TAP

g.21.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - EPO

g.18.30 III Liga: Trefl - Castorama Rumia

g.19.30 II Liga: Nevada Gdynia - KM PSP Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Obłuże - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa: JR Pogórze - Matematyczne Szanse

27

10-2017

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 301, wczoraj: 1057
ogółem: 2 735 554

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!