Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb TOMLEC
3:3
(1:0)
herb Rebels AiC
TOMLEC   Rebels AiC

2017-08-30, 19:00

Czas spotkania: 50 min.

Bramki:
TOMLEC: Dominik Szarowski, Remigiusz Bona, Damian Kreft
REBELS AIC: Artur Prabucki, Daniel Fularczyk, Patryk Sowuł

Zawodnik meczu: Damian Kreft (Tomlec)

Składy:
TOMLEC: Maciej Czerwiński - Piotr Rompa, Krystian Lewiński, Dominik Szarowski, Remigiusz Bona, Marcin Piotrowski, Michał Burchacz, Grzegorz Andrzejczyk, Damian Kreft, Dawid Frączek, Jarosław Czaja, Krzysztof Kwidzyński, Michał Niewiadomski, Mateusz Matuszak, Patryk Lewiński

REBELS AIC: Grzegorz Żyre - Piotr Papis, Michał Staszkiewicz, Łukasz Kudriawcew, Artur Prabucki, Michał Lidzbarski, Daniel Lidzbarski, Szymon Skiba, Daniel Fularczyk, Patryk Piesio, Aleksander Ksantopulos, Grzegorz próchnicki Patryk Sowuł, Łukasz Płonka 

Mimo iż to Tomlec strzelił w tym meczy pierwszego gola, to w końcówce meczu musiał szukac bramki wyrównującej. Udało się to tuż przed końcem meczu. Wynik jednak nie zadowolił żadnej z drużyn, takie głosy dało się słyszec od zawodników obu ekip.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

g.19.30 I Liga: Bad Boys - Casuals

g.20.30 I Liga: United - Dziki West

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Rukola

g.20.00 III Liga: ZIP Gdynia - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Bękarty - Plate Armur

24

10-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: WS Stumet - Alexander

g.19.00 II Liga: Tawerna - Drink Team

g.20.00 II Liga: Orange Team Gdynia - Salos Rumia

g.21.00 II Liga: Bastion Gdynia - Studio Prime JBG

g.18.00 III Liga: LENMAR - SKM Gdynia

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - FC Limonka

g.20.30 Ekstraklasa: DT City - Instalserwis Emeryci

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - FC Chylonia

25

10-2017

środa

g.19.00 III Liga: HG Solutions - Rebels AiC

g.20.00 III Liga: Młody JR Pogórze - Awaria

g.21.00 III Liga: Saturn Gdynia - TOMLEC

g.19.30 I Liga: My Na Sianie - Sporting Orłowo

g.20.30 III Liga: ZIP Gdynia - Plate Armur

g.21.30 Ekstraklasa: Enerpol Gdynia - Orion Gdynia

26

10-2017

czwartek

g.18.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z ferajny

g.19.00 II Liga: Bracia - PROMOTION-PL.COM

g.20.00 II Liga: Sealand Team - LUX TAP

g.21.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - EPO

g.18.30 III Liga: Trefl - Castorama Rumia

g.19.30 II Liga: Nevada Gdynia - KM PSP Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Obłuże - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa: JR Pogórze - Matematyczne Szanse

27

10-2017

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 215, wczoraj: 1057
ogółem: 2 735 468

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!