Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb ZIP Gdynia
4:3
(1:1)
herb VGL Group
ZIP Gdynia   VGL Group

2017-08-30, 20:00

Czas spotkania: 50 min.

Bramki: 
ZIP GDYNIA: Tomasz Pałasz, Daniel Piesik, Łukasz Lewandowski, Adam czarnecki
VGL GROUP: x, x, x

Żółte kartki: Dawid Marszałkowski (ZIP Gdynia)

Zawodnik meczu: Łukasz Lewandowski (ZIP Gdynia)

Składy:
ZIP GDYNIA: Piotr Wojtasik - Tomasz Pałsz, Norbert Baca, Arkadiusz Klicki, Daniel Piesik, Pawełelwart, Jakub Pałucki, Piotr Wojtasik, Dawid marszałkowski, Łukasz Lewandowski, Arkadiusz Pietrzak, Michał Byczkowski, Adam Czarnecki, Damian Dopke, Łukasz Pacocha

VGL GROUP: Mateusz Szerechan, Kamil Mochalski, Paweł Smyk, Maciej Brzostowski, Dawid Banaś, Paweł Konieczny, Gabriel Ignacik, Kacper Szarmach, Radosław Drawski, Artur Gliński, Marcin Gruchała, Paweł Todorow, Dawid Fedyniak

 

Do przerwy obie ekipy strzeliły po 1 golu. Druga połowa, równie wyrównana. W końcówce ZIP strzela gola zapewniającego 3 punkty.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

g.19.30 I Liga: Bad Boys - Casuals

g.20.30 I Liga: United - Dziki West

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Rukola

g.20.00 III Liga: ZIP Gdynia - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Bękarty - Plate Armur

24

10-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: WS Stumet - Alexander

g.19.00 II Liga: Tawerna - Drink Team

g.20.00 II Liga: Orange Team Gdynia - Salos Rumia

g.21.00 II Liga: Bastion Gdynia - Studio Prime JBG

g.18.00 III Liga: LENMAR - SKM Gdynia

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - FC Limonka

g.20.30 Ekstraklasa: DT City - Instalserwis Emeryci

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - FC Chylonia

25

10-2017

środa

g.19.00 III Liga: HG Solutions - Rebels AiC

g.20.00 III Liga: Młody JR Pogórze - Awaria

g.21.00 III Liga: Saturn Gdynia - TOMLEC

g.19.30 I Liga: My Na Sianie - Sporting Orłowo

g.20.30 III Liga: ZIP Gdynia - Plate Armur

g.21.30 Ekstraklasa: Enerpol Gdynia - Orion Gdynia

26

10-2017

czwartek

g.18.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z ferajny

g.19.00 II Liga: Bracia - PROMOTION-PL.COM

g.20.00 II Liga: Sealand Team - LUX TAP

g.21.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - EPO

g.18.30 III Liga: Trefl - Castorama Rumia

g.19.30 II Liga: Nevada Gdynia - KM PSP Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Obłuże - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa: JR Pogórze - Matematyczne Szanse

27

10-2017

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 281, wczoraj: 1057
ogółem: 2 735 534

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!