Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Wybrzeże Klatki Schodowej
5:9
(1:7)
herb Castorama
Wybrzeże Klatki Schodowej   Castorama

2018-04-09, 20:00

Czas spotkania: 50 min.

III liga
Wybrzeże Klatki Schodowej - Castorama 5:9 (1:7)

Wybrzeże: Dawid Kotowski, Grzegorz Andrzejczyk, Łukasz Sikora, Krzysztof Kwidziński-2
Castorama: Sławomir Okrój, Łukasz Petkiewicz, nr.99, nr.18, Marcin Jarzyna-2, Andrzej Kałdowski-3
Zawodnik meczu: Andrzej Kałdowski (Castorama)

Castorama po fatalnym początku sezonu, za wszelką cenę chciała w końcu zdobyć pierwsze punkty. Okazję do tego wyczuwali w spotkaniu z Wybrzeżem, które zeszłotygodniową wysoką porażką z HG, pokazało że nie jest w optymalnej formie. Od pierwszej minuty wszystko szło w tym kierunku, a ,,budowlańcy'' wbijali rywalom kolejne bramki, dzięki czemu na przerwę schodzili prowadząc 7:1. W drugiej połowie nieco już lepiej zagrało Wybrzeże, które wygrało tę część spotkania 2 bramkami. Różnica jaką wypracowała sobie Castorama w pierwszych 25 minutach, była jednak zbyt duża, by chociaż na chwilę miała im zagrozić w zgarnięciu pierwszych punktów w sezonie.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

g.21.30 I runda Pucharu NL6: Bękarty - FC Chylonia

g.19.30 I runda Pucharu NL6: KP Grabówek - SPS Limonka II

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 639, wczoraj: 903
ogółem: 2 979 431

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6