Żółto-niebiescy - Saturn Gdynia 12:2 (5:1)

Żółto-niebiescy: Maciek Wardziński, Krzysztof Sobieraj, Tomasz Brunka-3, Mateusz Dąbrowski-6, samobój
Saturn: Kuba Głazik, Łukasz Zieliński
Zawodnik meczu: Mateusz Dąbrowski (Żółto-niebiescy)

Żółto-niebiescy kolejny raz zaczęły spotkanie zasileni wsparciem w postaci Krzysztofa Sobieraja. Pierwsza połowa to prawdziwy popis strzelecki Mateusza Dąbrowskiego, który strzelił w niej 4 bramki, a jego kolega z drużyny dokładając jedną, ustalił wynik tej części spotkania na 5:1. Drugie 25 minut, to znowu koncertowa gra w obronie wspieranej przez zawodnika Arki defensywy żółto-niebieskich. W drugą stronę, kolegą bardzo zależało aby organizator drużyny - Tomasz Brunka także trafił do siatki. Gra bez presji, oraz przede wszystkim zaangażowanie całego zespołu doprowadziło do sytuacji, w której Tomkowi udało się strzelić nie jedną, a aż trzy bramki które dały mu klasycznego hattricka! Żółto-niebiescy, pokazali tym meczem, że kiedy są w pełnym składzie (co nie za każdym razem się udaje) są bardzo groźną dla ligi drużyną.