Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Plate Armur
5:4
(1:3)
herb Awaria
Plate Armur   Awaria

2017-09-08, 19:00

Czas spotkania: 50 min.

PLATE ARMUR: Bartek Wronka - 2, Jakub Wypijewski, Konrad Ossowski, Tomasz Grochowski
AWARIA: Adrian Choromański, Przemysław Śliwiński, Zbigniew Sadowski, Maciej Babski

Tuż po ostatnim gwizdku sędziego zawodnicy Awarii byli wściekli na siebie. Nie ma co się dziwić, gdyż do przerwy prowadzili dwoma bramkami. Jednak tak jak w pierwszym dzisiejszym meczu, tak i w tym, rywal nie tylko "wrócił do gry", ale na koniec potrafił zadać cios dający 3 punkty. Zwycięski dla Plate Armur gol został zdobyty na 30 s przed końcem meczu, po idealnie wykończonej kontrze.
Chciałoby się oglądać więcej takich spotkań w lidze.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

g.19.30 I Liga: Bad Boys - Casuals

g.20.30 I Liga: United - Dziki West

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Rukola

g.20.00 III Liga: ZIP Gdynia - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Bękarty - Plate Armur

24

10-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: WS Stumet - Alexander

g.19.00 II Liga: Tawerna - Drink Team

g.20.00 II Liga: Orange Team Gdynia - Salos Rumia

g.21.00 II Liga: Bastion Gdynia - Studio Prime JBG

g.18.00 III Liga: LENMAR - SKM Gdynia

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - FC Limonka

g.20.30 Ekstraklasa: DT City - Instalserwis Emeryci

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - FC Chylonia

25

10-2017

środa

g.19.00 III Liga: HG Solutions - Rebels AiC

g.20.00 III Liga: Młody JR Pogórze - Awaria

g.21.00 III Liga: Saturn Gdynia - TOMLEC

g.19.30 I Liga: My Na Sianie - Sporting Orłowo

g.20.30 III Liga: ZIP Gdynia - Plate Armur

g.21.30 Ekstraklasa: Enerpol Gdynia - Orion Gdynia

26

10-2017

czwartek

g.18.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z ferajny

g.19.00 II Liga: Bracia - PROMOTION-PL.COM

g.20.00 II Liga: Sealand Team - LUX TAP

g.21.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - EPO

g.18.30 III Liga: Trefl - Castorama Rumia

g.19.30 II Liga: Nevada Gdynia - KM PSP Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Obłuże - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa: JR Pogórze - Matematyczne Szanse

27

10-2017

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 204, wczoraj: 1057
ogółem: 2 735 457

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!