Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Dellner Components
2:3
(2:2)
herb Śledzie
Dellner Components   Śledzie

2018-04-20, 18:30

Czas spotkania: 50 min.

III liga
Dellner Components - Śledzie 2:3 (2:2)

Dellner Components: Artur Okruciński, Gracjan Hebel
Śledzie: Michał Kajak-2, Piotr Zabłotny
Zawodnik meczu: Kamil Malinowski (Śledzie)

Po świetnym starcie sezonu i tylko jednej małej wpadce przyszedł czas na kolejne zwycięstwo Śledzi !
Tym razem rywal sprawił sporo problemów ,a o wynik trzeba było powalczyć do ostatniego gwizdka.
Dellner Components mimo słabej pozycji w lidze nieźle radził sobie do przerwy ,ale niestety dla nich po zmianie stron Śledzie jeszcze raz znalazły drogę do bramki co w efekcie dało skromne zwycięstwo.


Komentarzy [1]

autor: ~Krzychu 2017-09-11 21:56:34

avatar Ja nic nie strzeliłem. Sędzia zapisał nie ten numer zawodnika


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

22

10-2018

pon.

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Baza

g.20.30 I Liga: KM PSP Gdynia - Chłopcy z Ferajny

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Maximus24

g.20.00 I Liga: Nevada Gdynia - ZIP Gdynia

g.21.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia

23

10-2018

wtorek

g.18.30 III Liga: EPO - HG Solutions

g.19.30 II Liga: Bękarty - Sporting Orłowo

g.19.00 II Liga: JNT - Orange Team Gdynia

g.20.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Studio Prime JBG

g.21.00 II Liga: SPS Limonka - Ejsmond Club

g.20.30 Ekstraklasa: Salos Rumia - FC Babilon United

g.21.30 Ekstraklasa: DT City - Dziki West

24

10-2018

środa

g.20.00 III Liga: JIM-DRUK - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Arex Gdynia - SPS Limonka II

g.20.30 III Liga: TRANS-NAUTA - Rebels AiC

g.21.30 III Liga: Alexander - AGSP

g.19.30 I Liga: Koneser - Młody JR Pogórze

25

10-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Awaria - Promil Gdynia

g.19.00 II Liga: WS Stumet - Bastion

g.20.00 II Liga: VGL Group - Śledzie

g.21.00 II Liga: PROMOTION 360* - SKM Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Joga Bonito - JR Pogórze

g.21.30 I runda Pucharu NL6: Bękarty - FC Chylonia

g.19.30 I runda Pucharu NL6: KP Grabówek - SPS Limonka II

26

10-2018

piątek

g.19.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Progress Team

g.20.00 III Liga: Iskra Gdynia - dmuchane.pl

g.21.00 III Liga: Invest Klima - #poprostu bistro

g.21.30 I Liga: Corona 1999 - Baza

g.19.30 I Liga: Bracia - My Na Sianie

g.20.30 I Liga: FC Nankatsu - Rukola

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 613, wczoraj: 903
ogółem: 2 979 405

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6