AIC: Krystian Pobłocki, Patryk Piesio, Kamil Lisiecki, Daniel Fularczyk-2
Konkol: Tomek Kwiatkowski, Paweł Cuprych, Marcin Taube-2, Łukasz Banaszczak-2
Żółte kartki: Tomek Kwiatkowski (Konkol)
Zawodnik meczu: Oskar Terlecki (Konkol)

Obie drużyny dobrze zaczęły sezon, ale ich ostatnie spotkania zostawiały trochę do życzenia, wobec czego jedni i drudzy chcieli zgarnąć dziś pełną pulę. Po pierwszej połowie, bliżej tego byli Rebelsi, którzy na przerwę schodzili z przewagą 1 gola. Prawdziwe emocje miały jednak nastąpić dopiero po wznowieniu gry! Po małym zamieszaniu, Konkol strzelił bramkę wyrównującą, co mocno zdenerwowało ekipę AIC. Po chwili mieliśmy już 4:3 dla Konkol Team, przy czym zawinił zawodnik w niebieskich koszulkach - dosłownie dostarczył on piłkę przeciwnikowi pod własną bramkę, co zostało skrzętnie wykorzystane. Po paru minutach mieliśmy już 6:3 i wydawało się że wszystko jest pozamiatane. Wtedy ostatni zryw zrobili Rebelsi, co przyniosło 2 gole w krótkim odstępie czasu. Niestety dla nich, gwizdek sędziego zabrzmiał po raz ostatni i 3 punkty padają łupem Konkola.