Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb SKM Gdynia
5:9
(3:6)
herb WS Stumet
SKM Gdynia   WS Stumet

2018-04-27, 19:30

Czas spotkania: 50 min.

III Liga
SKM Gdynia - WS Stumet 5:9 (3:6)

SKM: Marcel Zieman, Patryk Kowalczyk-4
Stumet: Tomasz Zysko, Arkadiusz Rycerz, Jacek Radomski, Maciej Orlikowski-2, Bartek Drespa-4
Zawodnik meczu: Bartek Drespa (Stumet)

SKM rozpoczęła od dwóch szybkich ciosów, które mocno zszokowały zawodników Stumetu. Pokazali oni jednak wieloletnie doświadczenie zebrane na naszych boiskach, szybko się podnosząc. Ba, zaczęli oni dominować nad rywalem, wbijając mu do przerwy 6 goli, tracąc przy tym tylko jednego. Drugie 25 minut to już kontrola wyniku, do czego w dużym stopniu przyczynił się będący w doskonałej dyspozycji Bartek Drespa, który strzelając 4 bramki, pozwolił swojej drużynie zwyciężyć w dzisiejszym pojedynku.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

22

05-2018

wtorek

g.18.00 II Liga: Młody JR Pogórze - VGL Group

g.18.30 II Liga: Corona 1999 - Trefl

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - KP Grabówek (miejsce 9)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11) - DT City (miejsce 8)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Joga Bonito (miejsce 6)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - Dziki West (miejsce 4)

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Promil Gdynia

23

05-2018

środa

g.20.00 II Liga: Bastion - SPS Limonka

g.21.00 II Liga; ZIP Skład - Tawerna

g.18.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Gałgany

g.19.30 I Liga: FC Nankatsu - Sporting Orłowo

g.20.30 I Liga: Bracia - JNT

g.21.30 I Liga: Rukola - FC Babilon United

24

05-2018

czwartek

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: KP Grabówek (miejsce 9) - Enerpol Gdynia (miejsce 7)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Dziki West (miejsce 4)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - Joga Bonito (miejsce 6)

g.19.00 III Liga: Castorama - Alexander

25

05-2018

piątek

g.19.00 III Liga: SKM Gdynia - HG Solutions

g.20.00 III Liga: Dellner Components - Żółto-niebiescy

g.21.00 III Liga: Konkol Team - Bękarty

g.18.30 II Liga: Baza - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Prawie Jak Piłkarze

g.21.30 II Liga: Promil Gdynia - Studio Prime JBG

g.19.30 I Liga: Koneser Gdynia - Maximus24

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Awaria - Castorama

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - SKM Gdynia

g.21.00 III Liga: Śledzie - Ejsmond Club

g.20.30 I Liga: Salos Rumia - My Na Sianie

g.18.30 I Liga: FC Nankatsu - Nevada Gdynia

g.19.30 I Liga: Maximus24 - Latarnik Choczewo

g.21.30 I Liga: JNT - Bad Boys

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 785, wczoraj: 529
ogółem: 2 870 524

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - WIOSNA 18

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!