Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Saturn Gdynia
5:0
(2:0)
herb Castorama Rumia
Saturn Gdynia   Castorama Rumia

2017-09-22, 20:00

Czas spotkania: 50 min.

III liga
Saturn Gdynia - Castorama Rumia 5:0 ( 2:0 )

Saturn : Mikulski - 2, Dawidowski - 1, Grząska - 2

Zawodnik meczu : Mikulski

​Przed tym spotkaniem oba zespoły miały na swoim koncie taką samą ilość punktów, co mogłoby wskazywać na to że mecz będzie wyrównany. Jednak od pierwszego gwizdka to Saturn był częściej przy piłce i stwarzał sobie zdecydowanie więcej sytuacji, co zaowocowało strzeleniem dwóch bramek przed przerwą. Po zmianie stron Castorama nadal nie mogła przebić się z atakami przez obronę rywala i dając sobie wbić jeszcze trzy bramki, zdecydowanie przegrała 5:0


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

g.19.30 I Liga: Bad Boys - Casuals

g.20.30 I Liga: United - Dziki West

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Rukola

g.20.00 III Liga: ZIP Gdynia - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Bękarty - Plate Armur

24

10-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: WS Stumet - Alexander

g.19.00 II Liga: Tawerna - Drink Team

g.20.00 II Liga: Orange Team Gdynia - Salos Rumia

g.21.00 II Liga: Bastion Gdynia - Studio Prime JBG

g.18.00 III Liga: LENMAR - SKM Gdynia

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - FC Limonka

g.20.30 Ekstraklasa: DT City - Instalserwis Emeryci

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - FC Chylonia

25

10-2017

środa

g.19.00 III Liga: HG Solutions - Rebels AiC

g.20.00 III Liga: Młody JR Pogórze - Awaria

g.21.00 III Liga: Saturn Gdynia - TOMLEC

g.19.30 I Liga: My Na Sianie - Sporting Orłowo

g.20.30 III Liga: ZIP Gdynia - Plate Armur

g.21.30 Ekstraklasa: Enerpol Gdynia - Orion Gdynia

26

10-2017

czwartek

g.18.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z ferajny

g.19.00 II Liga: Bracia - PROMOTION-PL.COM

g.20.00 II Liga: Sealand Team - LUX TAP

g.21.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - EPO

g.18.30 III Liga: Trefl - Castorama Rumia

g.19.30 II Liga: Nevada Gdynia - KM PSP Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Obłuże - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa: JR Pogórze - Matematyczne Szanse

27

10-2017

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 222, wczoraj: 1057
ogółem: 2 735 475

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!