Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Śledzie
9:4
(3:1)
herb Castorama
Śledzie   Castorama

2018-05-11, 20:00

Czas spotkania: 50 min.

III liga
Śledzie - Castorama 9:4 (3:1)

Śledzie: Michał Kajak-4, Mikołaj Pieczko-2, Piotr Zabłotny-2, Kamil Malinowski
Castorama: Andrzej Kałdowski-2, Radosław Maszota, samobój
Zawodnik meczu: Kamil Malinowski (Śledzie)

Ostatnia drużyna trzeciej ligi sprawiła spore problemy idącym po awans Śledziom. W pierwszej połowie minimalnie lepsza ekipa Tomasza Lewandowskiego ale Castorama cały czas dobrze się broniła i wyprowadzała groźne kontry. Ozdobą pierwszej części był gol Kamila Malinowskiego który piętą skierował piłkę do bramki rywala dając tym samym prowadzenie. Po zmianie stron Castorama wyrównała i sprawiała wrażenie że wyszarpie choćby punkt w starciu z wyżej notowanym przeciwnikiem. Niestety dla nich po raz kolejny Michał Kajak strzelał jak na zawołanie i nie pozostawił złudzeń przyczyniając się do pewnego zwycięstwa swojej ekipy.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

22

05-2018

wtorek

g.18.00 II Liga: Młody JR Pogórze - VGL Group

g.18.30 II Liga: Corona 1999 - Trefl

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - KP Grabówek (miejsce 9)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11) - DT City (miejsce 8)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Joga Bonito (miejsce 6)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - Dziki West (miejsce 4)

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Promil Gdynia

23

05-2018

środa

g.20.00 II Liga: Bastion - SPS Limonka

g.21.00 II Liga; ZIP Skład - Tawerna

g.18.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Gałgany

g.19.30 I Liga: FC Nankatsu - Sporting Orłowo

g.20.30 I Liga: Bracia - JNT

g.21.30 I Liga: Rukola - FC Babilon United

24

05-2018

czwartek

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: KP Grabówek (miejsce 9) - Enerpol Gdynia (miejsce 7)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Dziki West (miejsce 4)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - Joga Bonito (miejsce 6)

g.19.00 III Liga: Castorama - Alexander

25

05-2018

piątek

g.19.00 III Liga: SKM Gdynia - HG Solutions

g.20.00 III Liga: Dellner Components - Żółto-niebiescy

g.21.00 III Liga: Konkol Team - Bękarty

g.18.30 II Liga: Baza - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Prawie Jak Piłkarze

g.21.30 II Liga: Promil Gdynia - Studio Prime JBG

g.19.30 I Liga: Koneser Gdynia - Maximus24

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Awaria - Castorama

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - SKM Gdynia

g.21.00 III Liga: Śledzie - Ejsmond Club

g.20.30 I Liga: Salos Rumia - My Na Sianie

g.18.30 I Liga: FC Nankatsu - Nevada Gdynia

g.19.30 I Liga: Maximus24 - Latarnik Choczewo

g.21.30 I Liga: JNT - Bad Boys

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 634, wczoraj: 529
ogółem: 2 870 373

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - WIOSNA 18

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!