Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb SKM Gdynia
10:8
(4:2)
herb Konkol Team
SKM Gdynia   Konkol Team

2018-05-11, 20:30

Czas spotkania: 50 min.

III liga
SKM Gdynia - Konkol Team 10:8 (4:2)

SKM Gdynia: Patryk Kowalczyk-5, Patryk Sobczyk-2, Łukasz Rankiewicz, Tomasz Skonieczny,
Damian Pipke
Konkol Team: Paweł Cuprych-2, Marcin Taube-2, Piotr Malicki, Tomek Kwiatkowski-2,
Patryk Konkol
Żółte kartki: Paweł Cuprych (SKM), Tomasz Skonieczny (Konkol)
Zawodnik meczu: Patryk Kowalczyk (SKM)

Zdecydowanie lepsze zawody rozgrywała ekipa SKM Gdynia która już w pierwszej połowie zaznaczyła swoją przewagę na boisku. Po zmianie stron kilka błędów bramkarza rywali wykorzystał Konkol Team który potrafił odrobić stratę aż czterech bramek doprowadzając do wysokiego remisu 8:8. Takie boiskowe wydarzenia sprawiły że SKM na końcówkę postanowił zmienić bramkarza co dało więcej pewności z tyłu i mogli skupić się na ataku. Strzelając w końcówce dwa gole wygrali 10:8 i dołożyli kolejne trzy punkty do ligowej tabeli.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

22

05-2018

wtorek

g.18.00 II Liga: Młody JR Pogórze - VGL Group

g.18.30 II Liga: Corona 1999 - Trefl

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - KP Grabówek (miejsce 9)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11) - DT City (miejsce 8)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Joga Bonito (miejsce 6)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - Dziki West (miejsce 4)

g.19.00 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Promil Gdynia

23

05-2018

środa

g.20.00 II Liga: Bastion - SPS Limonka

g.21.00 II Liga; ZIP Skład - Tawerna

g.18.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Gałgany

g.19.30 I Liga: FC Nankatsu - Sporting Orłowo

g.20.30 I Liga: Bracia - JNT

g.21.30 I Liga: Rukola - FC Babilon United

24

05-2018

czwartek

g.20.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: KP Grabówek (miejsce 9) - Enerpol Gdynia (miejsce 7)

g.21.00: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze (miejsce 10) - INSTALSERVIS EMERYCI (miejsce 11)

g.19.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: FC Chylonia (miejsce 3) - LUX MEBLE Team (miejsce 5)

g.20.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Classic Gdynia (miejsce 1) - Dziki West (miejsce 4)

g.21.30: Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż (miejsce 2) - Joga Bonito (miejsce 6)

g.19.00 III Liga: Castorama - Alexander

25

05-2018

piątek

g.19.00 III Liga: SKM Gdynia - HG Solutions

g.20.00 III Liga: Dellner Components - Żółto-niebiescy

g.21.00 III Liga: Konkol Team - Bękarty

g.18.30 II Liga: Baza - Chłopcy z Ferajny

g.20.30 II Liga: PROMOTION-PL.COM - Prawie Jak Piłkarze

g.21.30 II Liga: Promil Gdynia - Studio Prime JBG

g.19.30 I Liga: Koneser Gdynia - Maximus24

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Awaria - Castorama

g.20.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - SKM Gdynia

g.21.00 III Liga: Śledzie - Ejsmond Club

g.20.30 I Liga: Salos Rumia - My Na Sianie

g.18.30 I Liga: FC Nankatsu - Nevada Gdynia

g.19.30 I Liga: Maximus24 - Latarnik Choczewo

g.21.30 I Liga: JNT - Bad Boys

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 787, wczoraj: 529
ogółem: 2 870 526

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - WIOSNA 18

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!