Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb TOMLEC
5:4
(2:4)
herb Dellner Components
TOMLEC   Dellner Components

2017-09-25, 21:00

Czas spotkania: 50 min.

III liga 
Tomlec - Dellner Components 5:4 ( 2:4 )

Tomlec : Remigiusz Bona - 1, Michał Burchacz - 1, Damian Kreft - 2, Dawid Frączak - 1

Dellner : Paweł Tyszko - 1, Szymon Jasiński - 2, Wojciech Jedlikowski - 1

Zawodnik meczu : Szymon Jasiński

Naprawde ciekawe spotkanie w III lidze. Drużyna która prowadziła grę i na przerwę schodziła przy stanie 4:2, po końcowym gwizdku musiała przełknąć gorycz porażki ! I tutaj wielkie brawa należą się drużynie Tomlec która pomimo niekorzystnego wyniku do przerwy nie poddała się i po zmianie stron ruszyła do ataku ! W drugiej połowie obrona ekipy w pomarańczowych koszulkach nie pozwoliła na strzelenie sobie bramki , a napastnicy skutecznie wykorzystując swoje sytuacje zdołali odwrócić losy spotkania, dzięki temu zwycięstwo smakowało jeszcze lepiej !


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

g.19.30 I Liga: Bad Boys - Casuals

g.20.30 I Liga: United - Dziki West

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Rukola

g.20.00 III Liga: ZIP Gdynia - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Bękarty - Plate Armur

24

10-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: WS Stumet - Alexander

g.19.00 II Liga: Tawerna - Drink Team

g.20.00 II Liga: Orange Team Gdynia - Salos Rumia

g.21.00 II Liga: Bastion Gdynia - Studio Prime JBG

g.18.00 III Liga: LENMAR - SKM Gdynia

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - FC Limonka

g.20.30 Ekstraklasa: DT City - Instalserwis Emeryci

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - FC Chylonia

25

10-2017

środa

g.19.00 III Liga: HG Solutions - Rebels AiC

g.20.00 III Liga: Młody JR Pogórze - Awaria

g.21.00 III Liga: Saturn Gdynia - TOMLEC

g.19.30 I Liga: My Na Sianie - Sporting Orłowo

g.20.30 III Liga: ZIP Gdynia - Plate Armur

g.21.30 Ekstraklasa: Enerpol Gdynia - Orion Gdynia

26

10-2017

czwartek

g.18.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z ferajny

g.19.00 II Liga: Bracia - PROMOTION-PL.COM

g.20.00 II Liga: Sealand Team - LUX TAP

g.21.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - EPO

g.18.30 III Liga: Trefl - Castorama Rumia

g.19.30 II Liga: Nevada Gdynia - KM PSP Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Obłuże - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa: JR Pogórze - Matematyczne Szanse

27

10-2017

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 217, wczoraj: 1057
ogółem: 2 735 470

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!