Awaria: Radosław Gołaszewski
Śledzie: Kamil Malinowski, Mikołaj Pieszko, Michał Kajak-2
Żółte kartki: Zbigniews Sadowski, Adrian Choromański (obaj Awaria)
Zawodnik meczu: Michał Kajak

Mecz drużyn z góry tabeli zapowiadał się emocjonująco i tak też było od pierwszego gwizdka sędziego. Przez dłuższy czas utrzymywał się bezbramkowy remis, aż w końcu pierwsi do siatki trafili Śledzie. Nie minęła minuta a już mieliśmy kolejny remis, co było spowodowane zbyt małą koncentracją ekipy Tomka Lewandowskiego. Od tego momentu spotkanie znowu się zamknęło, w wyniku czego do przerwy mieliśmy 1:1. Po zmianie stron, bramkarz Awarii był zasłonięty, przez co Śledzie szybko wyszły kolejny raz na prowadzenie. Wtedy kolejny raz w spotkaniu mieliśmy duży przestój w strzelaniu bramek, mimo że Awaria robiła co mogła aby wyrównać. W końcówce rzucili wszystko na jedną szale i zaatakowali całą drużyną, co nadziało ich na dwie szybkie kontry, które zostały wykorzystane i zakończyły te zawody.