Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb HG Solutions
4:13
(1:10)
herb VGL Group
HG Solutions   VGL Group

2017-10-11, 19:00

Czas spotkania: 50 min.

III liga
HG Solutions - VGL Group 4:13 ( 1:10 )

HG : Michał Jasiński - 1, Jurek Bober - 3

VGL : Mateusz Szerechan - 6, Dawid Banaś - 1, Gabriel Ignacik - 1, Kacper Szarmach - 1, Kuba Jaroszyński - 3, Kacper Jałowiec - 1

Zawodnik meczu
: Mateusz Szerechan

VGL Group już w pierwszej połowie ustawili sobie rywala wbijając im aż 10 goli.
Po zmianie stron nie mieliśmy już tak wielu bramek, HG Solutions zagrali znacznie lepiej w obronie a Mateusz Szarechan z kolegami nie mieli już tyle szczęścia w szukaniu drogi do bramki. Na uwagę zasługuje podwójny hat-trick strzelony przez Mateusza z ekipy VGL.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

g.19.30 I Liga: Bad Boys - Casuals

g.20.30 I Liga: United - Dziki West

g.21.30 I Liga: Maximus24 - Rukola

g.20.00 III Liga: ZIP Gdynia - Dellner Components

g.21.00 III Liga: Bękarty - Plate Armur

24

10-2017

wtorek

g.18.30 II Liga: WS Stumet - Alexander

g.19.00 II Liga: Tawerna - Drink Team

g.20.00 II Liga: Orange Team Gdynia - Salos Rumia

g.21.00 II Liga: Bastion Gdynia - Studio Prime JBG

g.18.00 III Liga: LENMAR - SKM Gdynia

g.19.30 I Liga: Latarnik Choczewo - FC Limonka

g.20.30 Ekstraklasa: DT City - Instalserwis Emeryci

g.21.30 Ekstraklasa: Classic Gdynia - FC Chylonia

25

10-2017

środa

g.19.00 III Liga: HG Solutions - Rebels AiC

g.20.00 III Liga: Młody JR Pogórze - Awaria

g.21.00 III Liga: Saturn Gdynia - TOMLEC

g.19.30 I Liga: My Na Sianie - Sporting Orłowo

g.20.30 III Liga: ZIP Gdynia - Plate Armur

g.21.30 Ekstraklasa: Enerpol Gdynia - Orion Gdynia

26

10-2017

czwartek

g.18.00 III Liga: Jastrzębie Gdynia - Chłopcy z ferajny

g.19.00 II Liga: Bracia - PROMOTION-PL.COM

g.20.00 II Liga: Sealand Team - LUX TAP

g.21.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - EPO

g.18.30 III Liga: Trefl - Castorama Rumia

g.19.30 II Liga: Nevada Gdynia - KM PSP Gdynia

g.20.30 Ekstraklasa: Obłuże - Joga Bonito

g.21.30 Ekstraklasa: JR Pogórze - Matematyczne Szanse

27

10-2017

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 212, wczoraj: 1057
ogółem: 2 735 465

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6

NL6 - TV - Jesień 17

Oglądaj wydarzenia z boisk NL6!