AIC: Krystian Pobłocki-2
Śledzie: Kamil Malinowski, Mikołaj Pieczko, Łukasz Borkowski, Michał Kajak-2
Żółte kartki: Patryk Piesio (AIC) - Tomasz Lewandowski, Kamil Malinowski, Łukasz Borkowski (Śledzie)
Zawodnik meczu: Michał Kajak (Śledzie)

Rebelsi wciąż liczą na miejsce barażowe i dlatego do meczu z wyżej notowanym rywalem podeszli niezwykle zmotywowani. Po kilkunastu minutach gry, dzięki bramce od słupka - Krystiana Pobłockiego - prowadzili oni 1:0. Do przerwy było jednak 1:1, ponieważ błąd w wyprowadzeniu piłki popełniło AIC, co wykorzystali Śledzie. Po zmianie stron, prowadzenie znowu dał swoim kolegom Pobłocki. Wtedy jednak, w przeciągu zaledwie kilku minut, drużyna Tomka Lewandowskiego strzeliła 2 gole, pierwszy raz wygrywając w spotkaniu. Do tego dorobku, dołożyli jeszcze 2 trafienia. Tym samym, ekipa Śledzi, jest trzecią drużyną w III lidze, która oficjalnie melduję się w wyższej klasie rozgrywkowej!