FC Chylonia: Krzysztof Idzi-2, Dawid Szołomicki, Karol Idzi
Dziki West: Borys Kuźmin, Szymon Domachowski, Jakub Ambrosiewicz, Oskar Miotk
Żółte kartki: Mateusz Szeliga, Szymon Domachowski (Dziki West),
Krzysztof Idzi, Robert Chałaszczyk (FC Chylonia)
Czerwona kartka: Sebastian Szydło (Dziki West)
Zawodnik meczu: Borys Kuźmin (Dziki West)

Najbardziej elektryzujący pojedynek tego wieczoru zakończony zwycięskim remisem dla Dzikiego Westu !
Od początku spotkanie stało na wysokim i wyrównanym poziomie. Obie ekipy chciały rozpocząć sezon od wygranej dlatego nikt nie zamierzał odstawiać nogi. Pierwsze 25 minut na korzyść Borysa Kuźmina i jego kolegów co pozwoliło schodzić na przerwę przy wyniku 2:1. Po zmianie stron mecz zdecydowanie się zaostrzył ,a przewagę osiągnęli zawodnicy FC Chylonia prowadząc na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem 4:3. Ostatnie słowo należało jednak do "Dzików" ,a bramkę z dystansu dającą "zwycięski" remis wpakował Borys Kuźmin kapitan Dzikiego Westu. Remis został nazwany przez samych zawodników zwycięskim ponieważ w ostatnim sezonie w meczach pomiędzy tymi drużynami dwa razy wygrywała FC Chylonia.