JR Pogórze: Łukasz Dąbrowski, Patryk Wychnwski, Paweł Baliber, Daniel Wójcik
Salos Rumia: Paweł Szejko-2, Oskar Bohm
Żółta kartka: Łukasz Knioch
Zawodnik meczu: Paweł Szejko (Salos Rumia)

Początek tego sezonu JR Pogórze może zaliczyć do naprawdę udanych. Po trzech meczach na swoim koncie mają już 9 punktów tyle co aktualny lider Ekstraklasy DT City. Początek meczu nie był jednak najlepszy w ich wykonaniu, ponieważ od pierwszych minut przeciwnik zepchnął ich do defensywy. Kilka szybkich akcji zakończonych bramkami dało Salosowi zaskakujące i wysokie prowadzenie 3:1. Po zmianie stron i kilku mocnych słowach w przerwie zawodnicy z Pogórza zaczęli grać zdecydowanie lepiej. Dobra gra w obronie nie pozwoliła na stratę kolejnych bramek, a koleżeńska postawa między innymi Patryka Wychnowskiego sprawiła że JR zaczął punktować. Po ciekawym meczu pełnym emocji ekipa Janusza Rodziewicza zgarnia kolejny komplet punktów i powoli staje się sensacją tego sezonu !