Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb dmuchane.pl
2:4
(0:1)
herb Progress Team
dmuchane.pl   Progress Team

2018-08-27, 20:00

Czas spotkania: 50 min.

III liga
dmuchane.pl - Progress Team 2:4 (0:1)

dmuchane.pl: Wojciech Wąsik, Mateusz Sieniak
Progress: Marcin Garstka, Piotr Gościniak, Adrian Majchrzak-2
Zawodnik meczu: Filip Ziemann (Progress)

W pierwszej połowie mieliśmy tylko jednego gola, którego zdobyli gracze Progress Team, a ich bramkarz Filip Ziemann standardowo wyczyniał cuda na bramce. W drugiej odsłonie meczu, swoje ,,5 minut'' mieli dmuchane.pl i wyszli na prowadzenie 2:1. Później już jednak wszystko wróciło do stanu z przed przerwy, a zawodnicy Progressu, mając spokój między słupkami, sami zdołali umieścić piłkę w siatce rywala jeszcze 3 razy, dzięki czemu notują bardzo dobry start w lidze.


Komentarzy [2]

autor: ~xxx 2018-08-28 12:37:33

avatar Jakie 2:1 ??? było 0:4 i dopiero dmuchani strzelili dwa gole na 2:4.
Sedzia to największa porażka tego meczu, gwizdał przeciw jednym i drugim.... Dramat


autor: ~GAL anonim 2018-08-28 21:07:33

avatar Poziom opisu tego meczu stoi na poziomie sędziowania owego meczu.
4-0 na 4-2 a nie z 1-2 na 4-2


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 446, wczoraj: 873
ogółem: 3 006 290

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6