Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb EPO
8:1
(4:0)
herb  #poprostu bistro
EPO   #poprostu bistro

2018-08-27, 21:00

Czas spotkania: 50 min.

III liga
EPO - #poprostu bistro 8:1 (4:0)

EPO: Krzysztof Teodorczyk-2, Marcin Mirosław-2, Rafał Bogdański-4
#poprostu: Krzysztof Kwidziński
Zawodnik meczu: Rafał Bogdański (EPO)

Pierwsze zwycięstwo EPO po powrocie do NL6! Tak jak ekipa #poprostu - punkty w poprzednim meczu straciła na kilka chwil przed zakończeniem spotkania - tak dziś od początku było widać że ich rywale są lepsi co najmniej o jedną klasę. Po 4:0 w pierwszej połowie, w drugiej obraz meczu zupełnie się nie zmienił, a EPO było na tyle konsekwentne i równe, że w obu połowach strzeliło taką samą liczbę bramek. W końcówce #poprostu bistro strzeliło bramkę honorową, co z pewnością nie zadowoliło bramkarza ich przeciwników, który z pewnością miał chrapkę na czyste konto.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 378, wczoraj: 873
ogółem: 3 006 222

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6