EPO: Grzegorz Witkowski, Marcin Mirosław, Krzysztof Teodorczyk
dmuchane.pl: Maciej Plata, Kamil Garbacik, Wojciech Niesiołowski, Karol Lewkowicz-2, Marek Krześniak-3
Żółte kartki: Krzysztof Teodorczyk (EPO) - Marek Krześniak, Kamil Garbacik (obaj dmuchane.pl)
Zawodnik meczu: Marek Krześniak (dmuchane.pl)

Mecz od pierwszego gwizdka obfitował w wyrównaną grę i ciekawe konstruowanie akcji. Jedni jak i drudzy wyraźnie poczuli że mogą wygrać to spotkanie, więc nie odpuszczali żadnej piłki. Taki wyrównany bój, dał wynik 2:1 do przerwy i zapowiadał emocje w drugiej połowie. W niej istnieli już jednak, tylko zawodnicy dmuchane.pl. Raz po raz parli na bramkę rywali, a ci nie potrafili dostosować się, do dynamicznego sposobu gry przeciwnika. W wyniku tego, dmuchane.pl pewnie doprowadzili mecz do końca, zgarniając drugi w tym sezonie komplet punktów.