Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Iskra Gdynia
10:4
(5:1)
herb Rebels AiC
Iskra Gdynia   Rebels AiC

2018-09-03, 20:00

Czas spotkania: 50 min.

ISKRA - Tomasz Chwyć-3, Artur Zieliński-2, Filip Pieczyński-3, Bryan Tomczak-2
REBELS - Krystian Pobłocki-3, Aleksander Ksantopulos-1
Zawodnik Meczu: Tomasz Chwyć (Iskra Gdynia)

Po świetnym występie, choć nie zakończonym zwycięstwem, jaki Iskra zaliczyła w meczu z AGSP przyszła kolej na zainkasowanie trzech oczek. Wysoką dyspozycję i pomysł na grę u zawodników Iskry widać już było w piątek, a dziś ją tylko potwierdzili.
- Już z AGSP mogliśmy zdobyć punkty, ale widać było, że chłopcy byli nie co speszeni obecnością na boisku takich zawodników jak Rafał Murawski czy Tomasz Lisowski mówił po meczu Jarosław Bebko z Iskry Gdynia. - Dziś zagraliśmy dobre spotkanie i mam nadzieję, że tak będzie w kolejnych meczach. 


Komentarzy [2]

autor: ~UKS "Iskra" Gdynia 2018-09-07 23:01:50

avatar Mateusz Chwyć ( nie Tomasz )


autor: ~UKS "Iskra" Gdynia 2018-09-07 23:02:50

avatar Te bramki przypisane Pieczyńskiemu strzelił Zapora


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 454, wczoraj: 873
ogółem: 3 006 298

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6