Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Jastrzębie Gdynia
2:9
(1:4)
herb JIM-DRUK
Jastrzębie Gdynia   JIM-DRUK

2018-09-05, 20:00

Czas spotkania: 50 min.

III liga
Jastrzębie Gdynia - JIM DRUK 2:9 (1:4)

Jastrzębie:  Łukasz Juszczyk, Waldek Kownacki
JIM DRUK: Radosław Kmiecik-2, Bartek Małyszczycki-2, Mariusz Rathenow-2, Mateusz Karpiński, 
Adrian Potrykus, Reszka
Zawodnik meczu: Jakub Jabłoński (JIM DRUK)

Jastrzębie bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie i jako pierwsi zdobyli bramkę. Przez większą część pierwszej połowy byli jednak zepchnięci do defensywy i mogli liczyć tylko na kontry, które przy większej skuteczności mogły kończyć się w sieci. Na ich nieszczęście zespół JIM DRUK wykorzystał skrzętnie swoje liczne ataki wykazując się większym sprytem i celnością, dzięki czemu na przerwę schodzili przy wyniku 4:1. Po zmianie stron JIM DRUK kolejnymi trafieniami dobijał zmęczonego rywala i pewnie wywalczył 3 punkty do ligowej tabeli.

 

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 432, wczoraj: 873
ogółem: 3 006 276

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6