Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb HG Solutions
7:5
(3:1)
herb TRANS-NAUTA
HG Solutions   TRANS-NAUTA

2018-09-05, 21:00

Czas spotkania: 50 min.

III liga
HG Solutions - TRANS-NAUTA 7:5 (3:1)

HG Solutions: Piotr Zawadzki-4, Jakub Kowalczyk-2, Aram Grigorian
TRANS-NAUTA: Miłosz Ćwikła-2, Patryk Adamczyk-2, Kacper Gębski
Żółte kartki: Tomasz Czochór (HG Solutions), Paweł Józefczak (TRANS-NAUTA)
Zawodnik meczu: Piotr Zawadzki (HG Solutions)

Obie ekipy przystępowały do tego spotkania z zerowym dorobkiem punktowym, dlatego 3pkt były dziś na wagę złota. Mateusz Rycerz razem ze swoimi kolegami od pierwszych minut ruszyli na swojego przeciwnika co zaowocowało prowadzeniem do przerwy 3:1. Po zmianie stron spotkanie zrobiło się bardziej wyrównane, jednak przewaga HG Solutions z pierwszej połowy okazała się już nie do odrobienia dla rywali. Na uwagę zasługuje Piotr Zawadzki który w tym meczu strzelił dla swojej drużyny aż 4 bramki znacznie przyczyniając się do zwycięstwa.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 416, wczoraj: 873
ogółem: 3 006 260

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6