Nevada Gdynia - Bad Boys 17:2 (7:0)

Nevada: Mateusz Duliasz, Rafał Piotrowski-3, Piotr Siudziński-3, Allan Janocha-3, Damian Podkański-6
Bad Boys: Waldemar Dąbkiewicz, Tomasz Sychowski
Zawodnik meczu: Damian Podkański (Nevada)

Nevada nie zwalnia tempa! Drużyna Krzysztofa Duliasza od pierwszej minuty rozgrywała fenomenalne zawody i raz po raz celnie uderzała na bramkę rywali. Dodatkowo każda kolejna bramka była coraz ładniejsza! Schodząc na przerwę Nevada prowadziła 7:0 i jasnym było że zgarną dziś 3 punkty. W drugiej połowie nie udało im już się zagrać na ,,zero z tyłu'', lecz 2 stracone bramki, nadrobili jeszcze większą skutecznością w ataku. 10 strzelonych bramek w 25 minut jest doprawdy znakomitym wynikiem, a 17 w całym spotkaniu, jest rzadkim zjawiskiem, przede wszystkim na wyższym poziomie jakim jest zaplecze Ekstraklasy.