ZIP Gdynia - Latarnik Choczewo 6:4 (0:4)
ZIP Gdynia: Łukasz Lewandowski-2, Daniel Piesik-2, Mateusz Ciechanowski, Mateusz Hubert
Latarnik Choczewo: Robert Braszka, Damian Figurski, Mateusz Ciosek, Bartosz Hundrieser
Żółta kartka: Bartosz Hundrieser (Latarnik)
Czerwona kartka: Bartosz Hundrieser (Latarnik)
Zawodnik meczu: Daniel Piesik (ZIP)

Od pierwszego gwizdka sędziego Latarnik skrupulatnie wykorzystywał błędy przeciwników stwarzając co raz to groźniejsze sytuacje. Damian Figurski bardzo szybko otworzył wynik i tylko zachęcił kolegów do jeszcze lepszej gry. Osłabiony kadrowo ZIP w pierwszych 25 minutach nie miał zbyt wiele do powiedzenia dlatego na przerwę schodzili przy wysokim prowadzeniu rywala. Kilka mocnych słów na ławce rezerwowych ZIP-u odmieniło tę ekipę ,która bardziej zdecydowanie zaatakowała zespół Latarnika w drugiej części. Podania były bardziej dokładne , a strzały na bramkę kończyły się w "sieci". Taki obrót boiskowych sytuacji sprawił że złapali kontakt z przeciwnikiem ,a frustracja w zespole Latarnika była na tyle wysoka że jeden z zawodników przy stanie 4:3 musiał opuścić boisko za niesportowe zachowanie. Po czerwonej kartce zespół z Choczewa był już bezradny dając wpakować sobie jeszcze 3 bramki. Dzięki tej wygranej ZIP zalicza drugie zwycięstwo rzędu.