Jastrzębie Gdynia - TRANS-NAUTA 3:3 (0:0)

Jastrzębie: Waldek Kownacki, Adam Wilczewski, Radek Dobrowolski
TRANS-NAUTA: Michniewicz, Kacper Gębski-2
Zawodnik meczu: Adrian Dworakowski (Jastrzębie)

Pierwsza połowa była niezwykle wyrównaną partią szachów, w której do sytuacji strzeleckich z obydwu stron było niezwykle trudno. Dodatkowo ani jednak z nich nie przyniosła rezultatu i do przerwy nie padła żadna bramka! Po zmianie stron przycisnęli ,,transnauci'' ale co ciekawe to Jastrzębie rozwiązały worek z bramkami. Jednym słowem przeciwnik grał, a oni strzelali gole, wychodząc na prowadzenie 3:0! Trzeba tu jednak oddać honor bramkarzowi Jastrzębi - który swoimi interwencjami pomógł kolegom doprowadzić do takiego wyniku. Młodzieżowcy Bałtyku jednak się nie poddawali i mimo walenia głową w mur, nie ustawali w swoich atakach. Nareszcie strzelony gol nieco ich rozluźnił i już kilka chwil później złapali kontakt z rywalem. Na kilka minut przed końcem, TRANS-NAUTA strzelili bramkę wyrównującą i wydawać się mogło że powalczą jeszcze o 3 punkty. W tym meczu bramek już jednak nie zobaczyliśmy, a wynik remisowy pozostawił niedosyt u jednych i drugich.