Klima: Mateusz Wawrzyniak, Sebastian Brunath, Adam Struś, Jurek Ćwirko-2
Limonka II: Przemysław Klamrowski, Michał Piechocki, Jędrzej Bernaciak-2 Sebastian Kawczak-2
Żółte kartki: Artur Gruba, Paweł Łączny (obaj Klima) - Jędrzej Bernaciak (Limonka II)
Zawodnik meczu: Sebastian Krawczyk (Limonka II)

Nie mająca jeszcze chociażby punktu druga drużyna Limonki, podejmowała Invest Klimę, która to od samego początku radzi sobie znakomicie, o czymś świadczyć może chociażby zachowanie 3 razy czystego konta w 4 meczach! Jednak już na samym początku wiadome było że ta statystyka nie zostanie poprawiona, a ekipa Limonka grała o dziwo jak równy z równym. Ewidentnie wyciągnęli oni wnioski z poprzednich spotkań, a nowi zawodnicy wprowadzili świeżość i jakość. Natomiast wynik remisowy do przerwy, pozwalał im myśleć o pierwszych w tym sezonie punktach. Gdy na początku drugiej połowy, była Tawerna wyszła na 2-bramkowe prowadzenie, można było sądzić że wszystko wraca do normy. Chwile później Limonka strzeliła gola kontaktowego, ale największe emocje dopiero nadchodziły. Na nieco ponad 3 minuty przed końcem, padł gol wyrównujący i zrobimy się na prawdę gorąco! Invest-Klima przeprowadziła wtedy kilka na prawdę groźnych ataków, z czego dwa zakończyły się obok słupków rywali. Na 30 sekund przed końcem wydawało się że mecz zakończy się remisem, a SPS zgarnie pierwszy punkt w sezonie. Wtedy jednak przeprowadzili oni akcję bokiem boiska, która zakończona została dostawieniem nogi przez jednego z zawodników, co dało im nie 1 a 3 punkty!