Jastrzębie Gdynia - Arex Gdynia 3:4 (1:4)

Jastrzębie: Adrian Dworakowski-3
Arex: Rafał Mitaniec-4
Żółte kartki: Rafał Zdziobek (Arex)
Zawodnik meczu: Rafał Mitaniec (Arex)

Po fantastycznym początku sezonu, Arex zaliczył 2 potknięcia w ostatnich starciach. Dziś pojawiła się idealna okazja by to zmienić, bowiem podejmował on Jastrzębie, która z 2 ,,oczkami'' na swoim koncie są ,,czerwoną latarnią'' ligi. Początek zdecydowanie wskazywał właśnie na Arexa, mało tego, pozwalał on sądzić że możemy być świadkami pogromu. Do przerwy mieliśmy jednak 4:1, więc sprawa wyniku nie była do końca zamknięta. Tym bardziej zrobiło się ciekawie , jak gola na 4:2 strzeliły ,,czarne koszule''. Na 5 minut przed końcem hattricka skompletował Adrian Dworakowski, który dał swojej drużynie nadzieję na urwanie punktu wyżej notowanemu rywalowi. Czasu było jednak zbyt mało i Arex dowiózł zwycięstwo do końca, czym powraca do strefy premiowanej bezpośrednim awansem!