AGSP: Maciej Dąbrowski, Adam Mackiewicz, Krystian Czerwionka, Piotr Wilk-2, Rafał Murawski-3, Łukasz Borkowski-5
Klima: Damian Miernik, Sebastian Brunath
Żółte kartki: Sebastian Brunath, Adam Struś (Obaj Klima)
Zawodnik meczu: Łukasz Borkowski (AGSP)

Kolejnym zespołem chcącym zatrzymać rozpędzoną i rozjeżdżającą rywali - ekipę Łukasza Borkowskiego - była Invest Klima. Dodatkową motywacją była gra w szeregach AGSP Rafała Murawskiego! I rzeczywiście, pierwsza połowa pokazała że Invest Klima może napsuć sporo krwi wyżej notowanym przeciwnikom. Wynik 4:2 do przerwy na pewno dawał im nadzieję na sprawienie niespodzianki a kibicom na jeszcze wiele emocji. Jednak tuż po przerwie, AGSP zaczęło się rozpędzać coraz bardziej, oddalając się wynikiem w potwornym tempie. ostatecznie zakończyli strzelanie na ,,trzynastce'' nie mogąc się już chyba doczekać potyczek z rywalami w wyższych ligach!