#poprostu bistro - Dellner Components 3:9 (1:5)

#poprostu: Krzysztof Kwidziński, Krzysztof Darga, Jarosław Czaja
Dellner: Jakub Skiba, Artur Okruciński, Wojciech Jedlikowski, sam., Patryk Opaliński-2, Gracjan Hebel-3
Żółte kartki: Krzysztof Kwiedziński (#poprostu)
Zawodnik meczu: Gracjan Hebel (Dellner)

Chcący się w końcu wyrwać z III ligi Dellner, musiał się dziś podnieść bo dwóch ostatnich porażkach. I już od pierwszych minut wszystko zmierzało w tym kierunku. #poprostu samo im w tym na dobrą sprawę pomagało, puszczając piłki które wpadać nie powinny, a na domiar złego strzelili sobie samobója. Jeszcze przed przerwą strzelili co prawda gola - tym razem w dobrą stronę - lecz wynik 5:1 dla Dellnera przesądzał niemal sprawę. W drugiej połowie #poprostu udowodniło nie pierwszy raz, że oni przychodzą tu się przede wszystkim bawić. Mimo prowadzenia rywali które było nie do odrobienia, oni grali jakby nigdy nic i cieszyli się z kolejnych dwóch bramek, które udało im się do końca spotkania jeszcze strzelić.