Bracia: Marcin Rutkowski-2, Adrian Szewczyk, Samobój
Baza: Tomasz Zielecki-2, Łukasz Bizewski-2, Miłosz Bartz
Żółte kartki: Tomasz Zielecki, Bartosz Woźniak (Baza)
Zawodnik meczu: Tomasz Zielecki (Baza)

Wielki pech ekipy prowadzonej przez Tomasza Radtke, kolejny raz po dobrym meczu muszą uznać wyższość rywala. Od pierwszego gwizdka Bracia zdecydowanie lepiej weszli w to spotkanie i do przerwy prowadzili skromnie ,ale zasłużenie 1:0. Po zmianie stron bez zmian jeśli chodzi o grę i kolejne trafienia dokładali Bracia. Wynik 4:1 i około sześciu minut do końca sprawiało 3 punkty są już niemal pewne. Niestety dla nich Tomasz Zielecki przypomniał sobie o dobrej formie z zeszłego sezonu i pociągnął swój zespół do lepszej gry. W ostatnich minutach meczu co strzał na bramkę to gol dla drużyny Miłosza Bartza. Wydawało się że mecz zakończy się remisem ,ale poniesieni znakomitą końcówką gracze Bazy przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę i wygrali teoretycznie przegrany mecz.