Corona 1999 - My Na Sianie 8:11 (3:4)

Corona: Patryk Grochowski, Paweł Filoda, Evgeniy Babenko, Radek Klein, Evgeniy Taracenko, sam., Mateusz Mazurek-2
MNS: ?-2, Patryk Binkowski-2, Kornel Wysocki-2, Maksymilian Tuźnik-5
Zawodnik meczu: Maksymilian Tuźnik (MNS)

Zajmująca ostatnie miejsce w tabeli Corona, dziś chciała się w końcu przełamać. O zwycięstwo nie było jednak łatwo, bowiem musieli radzić sobie bez żadnych zmian i nominalnego bramkarza. ,,Sianowców'' za to było dziś od groma i wydawało się że na boisku rządzić będzie tylko jedna drużyna. Co prawda MSN szybko otworzył wynik spotkania, lecz chwilę później mieliśmy już 1:1. Corona grała na prawdę walecznie, co przyniosło im tylko 1 bramkę straty do przerwy. W drugiej połowie, ekipa Pawła Filody zaczynała powoli słabnąć, co chceli wykorzystać My Na Sianie. W końcu odskoczyli na 3 trafienia, których nie dali już odrobić przeciwnikom.