Latarnik Choczewo - Baza 1:2 (1:0)

Latarnik: Bartosz Hundrieser
Baza: Łukasz Bizewski, Bartosz Woźniak
Zawodnik meczu: Łukasz Zielecki (Baza)

Wygrywający i przegrywający na przemian jak w zegarku Latarnik, podejmował zwyżkującą Bazę. Jeśli podpierać się właśnie tą ,,kratkową'' statystyką, dziś Choczewo powinni znów wygrać. Od początku spotkanie było niezwykle wyrównane i chociaż gra była twarda, między pierwszym a drugim faulem w meczu - według relacji sędziego - minęło aż 17 minut! Niemniej Latarnik prowadził do przerwy 1:0 i wydawało się że tak po prostu musi być. Baza chciała jednak zerwać z interesującą passą przeciwnika i ruszyła do odrabiania strat. Wynik remisowy utrzymywał się jakiś czas i na dobrą sprawę w tym mecz mogło stać się jeszcze wszystko. Na 9 minut przed końcem, bramkę (jak się później okazało zwycięską) strzelił Bartosz Woźniak i dzięki temu ,,Wojskowi'' coraz realniej mogą myśleć o włączeniu się do walki o awans!