Bad Boys: Rafał Strączek-3, Tomasz Kapeluch-4
Nankatsu: Wojciech Sankowski, Artur Ryś, Bartosz Plichta, Marek Skowyrski-3
Żółte kartki: Norbert Mikołajka (Bad Boys)
Zawodnik meczu: Rafał Strączek (Bad Boys)

Cztery miejsca, lecz tylko 3 punkty dzieliły te dwa zespoły przed spotkaniem, z czego niżej sytuowani Bad Boys'i znajdują się w strefie barażowej. Nankatsu chcieli za to jeszcze bardziej oddalić się od tej ,,strefy zagrożenia''. Dlatego też pierwsza połowa była prawdziwą partią szachów, a każda z bramek była wielkim wyczynem obu ekip. Ostatecznie w lepszych humorach na przerwę schodzili ,,niegrzeczni chłopcy'', którzy osiągnęli przewagę jednego trafienia. Po przerwie zobaczyliśmy zdecydowanie więcej goli. Pozwoliły one również zmieniać wynik spotkania jak w kalejdoskopie. Fioletowi po wielkiej gonitwie, najpierw udało im się w końcu wyrównać, aż wreszcie wyszli na prowadzenie! Dziś jednak na boisku rządził duet Kapeluch-Strączek. Dzięki łącznie 7 strzelonym przez nich bramką, udało im się trafić na 6:6, a następnie sekundy przed końcem kolejny raz w tym meczu wrócić na prowadzenie, którego tym razem nie dali już sobie wyrwać!