Śledzie: Piotr Zabłotny, Kamil Malinowski, Bartłomiej Decyk
Limonka: Piotr Karpiński, Przemek Ukleja, Bartosz Grzeszczak-2
Czerwone kartki: Kamil Lewandowski, Michał Kajak (obaj Śledzie)
Zawodnik meczu: Bartosz Grzeszczak (Limonka)

Lider tabeli - Śledzie - podejmował drużynę Limonki, która już nie raz udowodniła że walczyć może z każdym. Drużyna Bartosza Grzeszczaka nie przestraszyła się pozycji zajmowanej przez rywali i od pierwszych minut, prowadziła z nimi otwartą i wyrównaną grę. Śledziom udało się raz trafić przed przerwą, dzięki czemu uzyskali minimalną przewagę. Tuż na początku drugiej połowy, prowadzenie podwyższył lider II ligi i wydawało się że Limonka z tych opałów już nie wyjdzie. Dodatkowo fenomenalną okazję zmarnował Grzegorz Lautenbach, co chwile później się zemściło i mieliśmy już 3:0 dla Śledzi. Jeśli ktoś myślał że to już koniec emocji, był w wielkim błędzie! Najpierw swojego pierwszego gola w meczu strzeliło SPS, a minutę później było już 3:2 - choć w tej sytuacji na pewno przydałby się system GOAL-LINE, bowiem zdania czy piłka przekroczyła linię bramkową był podzielone, lecz brawa dla sędziego za podjętą trudną decyzje! Tomasz Lewandowski z kolegami chyba dalej pozostawał w szoku po dwóch szybkich ciosach, bo nim się wszyscy obejrzeli, mieliśmy 3:3! Zazwyczaj takie powroty kończą się tylko w jeden sposób i tak też było i w tym przypadku. Piłka po uderzeniach Limonki jakby została wciągana przez bramkę, a ich 4 z rzędu strzał, zakończył się 4 golem, który dał im niesamowite zwycięstwo!