SPS Limonka - Orange Team Gdynia 4:1 (1:0)

Limonka: Patryk Grzeszczak, Bartosz Grzeszczak, Marcin Taube-2
Orange: Marcin Saworski
Żółte kartki: Marcin Saworski, Leszek Groth (obaj Orange)
Zawodnik meczu: Patryk Grzeszczak (Limonka)

Pierwsza połowa wyrównana, z minimalną przewagą dla Orange Teamu. Gracze z pola byli jednak wyjątkowo nieskuteczni, bowiem żadna z dogodnych sytuacji, nie trafiła ani do jednej, ani do drugiej siatki. Jednak to wcale nie oznaczało że do przerwy nie mieliśmy gola! Bramkarz Limonki - Patryk Grzeszczak - popisał się bardzo dobrym uderzeniem z połowy boiska i dzięki temu, jego drużyna prowadziła skromnie 1:0. Druga odsłona gry rozpoczęła się od bardzo podobnej bramki dla ekipy SPS, lecz tym razem strzelającym był grający ,,w polu'' brat Patryka - Bartosz. ,,Pomarańcze'' ciągle nie ustawały w próbach zniwelowania wyniku, ale bramkarz Limonki był dziś nie do zatrzymania, a i same ich celowniki były dziś kompletnie rozregulowane. Co prawda udało im się strzelić jednego gola, lecz przy dwóch kolejnych dla rywali, było to trafienie honorowe.