Bękarty: Maciej Wałdowski, Damian Matecki-2
Sporting: Mariusz Bieszke-2, Radek Gzela-4
Czerwone kartki: Patryk Piernicki (Sporting)
Zawodnik meczu: Radek Gzela (Sporting)

Bękarty zaskoczyły Sporting dużą motywacją od pierwszych minut i to właśnie oni otworzyli wynik meczu. Orłowo przeprowadziło kilka minut później bardzo ładną akcję z ,,pierwszych piłek'' i zrobiło się 1:1. Jednak to ,,bordowi'' schodzili na przerwę w lepszych nastrojach, strzelając bramkę do szatni. Drugą połowę bardzo dobrze rozpoczęła ekipa Darka Deinrycha, znowu doprowadzając do wyrównania. Następnie seria błędów Bękartów i mieliśmy już 2-bramkowe prowadzenie dla rywali. Na 5 minut przed końcem, czerwoną kartkę obejrzał zawodnik Orłowa i końcówka zrobiła się znowu ciekawa, szczególnie że bramkę na 3:4 strzelili Bękarci. Niestety błąd w środku pola Mateusza Boyke przekreślił ich szansę na końcowy sukces, bowiem skrzętnie wykorzystał go Mariusz Bieszke, chwilę później dokładając jeszcze jedno trafienie, wbijając gwóźdź do trumny w tym pojedynku.