Bękarty - PROMOTION 360* 6:5 (4:2)

Bękarty: Tomasz Kujawski, Mateusz Rompski, Michał Sobala-2, Maciej Wałdowski-2
PROMOTION: Karol Biały, Piotr Górak-2, Adam Myszk-2
Zawodnik meczu: Mateusz Rompski (Bękarty)

Atomowy początek w wykonaniu Bękartów i po zaledwie 5 minutach gry mieliśmy już 3:0 dla bordowych. Później do ich gry wkradł się jednak element zabawy i zamiast ,,podbijać stawkę'', do głosu doszło PROMOTION. Nagle ze spokojnego prowadzenia, zrobiło się już tylko 3:2, lecz jeszcze przed przerwą Bękarci ustrzelili gola na uspokojenie, dzięki czemu na odpoczynek schodzili w lepszych nastrojach. Po zmianie stron znowu początkowo stroną dominującą był beniaminek II ligi. Tym razem odskoczył aż na 4 trafienia i wydawać się mogło że nic złego już się nie może stać. Wtedy jednak PROMOTION znów pokazało że w meczu gra się do końca! Po dwóch błędach obrony ekipy Macieja Nowaka, oraz jednym fenomenalnym strzale, zrobiło się 6:5 i emocje do końca mieliśmy jak w banku. Ostatnie 5 minut to prawdziwe oblężenie ich bramki, lecz w tym czasie na dobrą sprawę dogodne sytuacje bramkowe mieliśmy tylko dwie. Ani jedna ani druga nie została jednak wykorzystana i ostatecznie Bękarty w końcu wygrały, oddalając się tym samym od strefy spadkowej, w której w dalszym ciągu pozostają ich dzisiejsi rywale.