SPS Limonka - Prawie Jak Piłkarze 4:7 (1:4)

Limonka: Marco Cybulski, Dariusz Hermann, Grzegorz Lautenbach, Bartosz Grzeszczak
PJP: Maciej Babski, Piotr Żybko-2, Michał Kutyłowski-2, Karol Kosek-2
Zawodnik meczu: Michał Kutyłowski (PJP)

W tym bezpośrednim pojedynku o baraże, to Limonka była w uprzywilejowanej pozycji, ponieważ wystarczyło jej zremisować. I zachowawczość w grze od początku ich zgubiła! Prawie Jak Piłkarze byli po prostu lepsi i zasłużenie prowadzili do przerwy 4:1. Po zmianie stron SPS starał się odrobić straty, ale ich strzały były bardziej ,,sztuką za sztuki''. Ich strzały były nie przemyślane i niekiedy oddawane z nieprzygotowanych pozycji. O wiele skuteczniejsi byli za to pomarańczowi. Powoli ,,odlatywali'' rywalom coraz bardziej przybliżając się do baraży. Limonka przebudziła się w końcówce, lecz jedynie dogoniła przeciwników na odległość jaką mieli do przerwy, co ani trochę nie zagroziło Prawie Jak Piłkarzom w zdobyciu w tym meczu 3 punktów!