Awaria:
Bękarty:
Mateusz Boyke
Zawodnik meczu: Mateusz Boyke (Bękarty)

Takie spotkania zdarzają się w NL6 niezwykle rzadko! Bękarty przystąpiły do meczu bez nominalnego bramkarza, lecz grający na codzień w obronie Mateusz Boyke, z powierzonych mu obowiązków wykazał się z nawiązką! Bronił każdą sytuację jaką mieli przeciwnicy, choć mimo tego jego koledzy z drużyny nie potrafili zapewnić prowadzenia do przerwy. Stało się tak bowiem dlatego, gdyż vis a vis Mateusza również spisywał się bez zarzutów między słupkami i do przerwy było 0:0! Wydawało się że rozerwanie worka z bramkami w końcu musi nadejść, lecz obie strony nic sobie z tego nie robiły. Wtedy sprawy w swoje ręce postanowił wziąć jeszcze raz Mateusz Boyke i strzałem z niemal połowy wyprowadził swój zespół na prowadzenie! Jak się później okazało, ta bramka była jedyną w meczu i przyniosła jego drużynie 3 punkty, a jemu popis o którym teraz będzie wszystkim opowiadał!