Nadmorska Liga 6 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Alexander
5:10
(2:6)
herb EPO
Alexander   EPO

2018-10-08, 21:00

Czas spotkania: 50 min.

III liga
Alexander - EPO 5:10 (2:6)

Alexander: Marek Liszewski-5
EPO: Grzegorz Witkowski, Sylwester Ostrowski, Rafał Bogdański-2, Damian Jastrzębski-2, Krzysztof Teodorczyk-4
Zawodnik meczu: Krzysztof Teodorczyk (EPO)

Obie ekipy kiedyś już grały w III lidze, awansowały klasę wyżej i z różnych powodów znów są w tym samym miejscu. Dodatkowo jedni i drudzy mieli dokładnie tyle samo punktów na swoich kontach, co sprawiało że to spotkanie może być niezwykle ciekawe. ,,Zabawę'' popsuło jednak EPO, które było zdecydowanie konsekwentniejsze w wykończaniu swoich sytuacji, czym do przerwy prowadzili 6:2. W drugiej części spotkania Marek Liszewski w pojedynkę spróbował odwrócić losy meczu. Niestety jego 5 bramek nic nie dało, ponieważ o jedno trafienie mniej zanotował u przeciwników Krzysztof Teodorczyk, który miał do pomocy również strzelających gole kolegów.


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

g.19.00 III Liga: Rebels AiC - HG Solutions

g.20.00 III Liga: AGSP - Jastrzębie Gdynia

g.21.00 III Liga: #poprostu bistro - Alexander

g.18.30 III Liga: JIM-DRUK - Progress Team

g.19.30 I Liga: Nevada Gdynia - Maximus24

g.20.30 I Liga: Latarnik Choczewo - Corona 1999

g.21.30 I Liga: Bad Boys - Rukola

20

11-2018

wtorek

g.19.00 II Liga: Prawie Jak Piłkarze - Awaria

g.20.00 II Liga: Ejsmond Club - VGL Group

g.21.00 II Liga: SKM Gdynia - SPS Limonka

g.19.30 II Liga: Orange Team Gdynia - Sporting Orłowo

g.18.00 Puchar NL6 1 runda: PROMOTION-PL.COM - WS Stumet

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Śledzie - JNT

g.20.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Rol Ryż - Classic Gdynia

g.21.30 Ekstraklasa gr.mistrzowska: Dziki West - DT City

21

11-2018

środa

g.19.00 III Liga: Invest Klima - JIM-DRUK

g.20.00 III Liga: dmuchane.pl - TRANS-NAUTA

g.21.00 III Liga: Progress Team - SPS Limonka II

g.18.30 Puchar NL6 1 runda: Dellner Components - Classic

g.21.30 I Liga: Młody JR Pogórze - Maximus24

g.18.00 I Liga: Chłopcy z Ferajny - Bracia

g.19.30 I Liga: Koneser - My Na Sianie

g.20.30 I Liga; Baza - ZIP Gdynia

22

11-2018

czwartek

g.18.30 II Liga: Bastion - JNT

g.19.00 II Liga: Bękarty - WS Stumet

g.20.00 II Liga: Promil Gdynia - Śledzie

g.21.00 II Liga: Studio Prime JBG - PROMOTION 360*

g.19.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Salos Rumia - KP Grabówek

g.20.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: Joga Bonito - FC Babilon United

g.21.30: Ekstraklasa gr.spadkowa: JR Pogórze - FC Chylonia

23

11-2018

piątek

Archiwum wyników NL6

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 358, wczoraj: 873
ogółem: 3 006 202

statystyki szczegółowe

Partnerzy NL6