Dellner Components - Invest Klima 2:3 (2:2)

Dellner: Rafał Gniadecki, Wojciech Jedlikowski
Invest Klima: Artur Gruba, Paweł Łączny, Sebastian Brunath
Żółte kartki: Tomasz Staszewski (Invest Klima) Patryk Opaliński - 2 (Dellner)
Czerwona kartka: Patryk Opaliński (Dellner)
Zawodnik meczu: Sebastian Brunath (Invest Klima)

W pierwszych minutach meczu widać było jak obie ekipy szanują piłkę i nikt nie chciał bardziej zaatakować. Kiedy mecz zaczął nabierać tempa błąd w kryciu i złe ustawienie bramkarza wykorzystali zawodnicy Dellner Components. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać i już mieliśmy wyrównanie. Po wymianie ciosów zrobiło się 2:2 , a w ostatniej akcji pierwszej połowy Patryk Opaliński otrzymał czerwoną kartkę, co zapowiadało ciekawy początek drugiej części spotkania. Invest Klima wykorzystując 5 minut w przewadze wyszła na jednobramkowe prowadzenie, którego nie odpuściła do samego końca. Damian Miernik i jego koledzy notują świetny start sezonu, dzięki czemu mogą realnie myśleć o awansie do wyższej ligi.